Wdrażamy kompletne systemy sprzedaży dla sklepów spożywczych i gastronomii, a także systemy handlowo-magazynowe dla sprzedaży detalicznej i hurtowej. Cechą charakterystyczną naszych rozwiązań jest ergonomia i niezawodność w każdych warunkach.
Od ponad 20 lat jesteśmy stałym i zaufanym dostawcą rozwiązań dla średnich i dużych firm oraz instytucji państwowych w zakresie techniki biurowej. Wdrażamy nowoczesne systemy biurowe tj. cyfrowe kserokopiarki i faksy, telefony systemowe i centralki telefoniczne.
Opieka informatyczna firm. Komputery nowe i poleasingowe renomowanych firm DELL, HP, IBM. Tworzymy sieci komputerowe dla firm i domu.
Naprawa i konserwacja kserokopiarek, drukarek laserowych i faksów. Konserwacja i modernizacja systemów teleinformatycznych i biurowych.

Kserokopiarki,Kasy fiskalne Katalog produktów
Materiały eksploatacyjne

Zlatkoipex newsletter Newsletter
Jeśli na bieżąco chcesz być informowa-
na/y o nowościach, promocjach itp. wpisz swój adres e-mail.
Twój e-mail:

 

Polecamy Kserokopiarki Serwis
Uwaga !


W związku z przepisami o zmianie stawek VAT wchodzącymi w życie od 2011 roku prosimy wszystkich klientów naszej firmy o kontakt pod wyznaczony numer telefonu w celu umówienia wizyty przeprogramowania kasy lub drukarki fiskalnej bądź aktualizację systemów sprzedaży tj. SUBIEKT GT, MIKROSUBIEKT, GASTRO POS, GASTRO SZEF, PC MARKET, PC POS.

Infolinia techniczna

662232845

godz. 08.00 - 16.00


Zapraszamy do stałej współpracy.

Na bazie ponad 23-letniego doświadczenia nasza firma zapewnia szybki i profesjonalny serwis z zakresu urządzeń biurowych i fiskalnych.


Umowa serwisowa gwarantująca systematyczną konserwację sprzętu i serwis do 48h jest gwarancją ciągłości pracy każdego biura. Nie doliczamy kosztów dojazdu dla klientów objętych umową serwisową. Oferujemy atrakcyjne ceny konserwacji urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. W przypadku koniecznej wymiany części zamiennych u klienta - wymieniamy je na miejscu.Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia


Oferujemy bezpłatną pomoc i informację:

Serwisujemy:


Urządzenia biurowe:

kserokopiarki
drukarki
telefony
faksy


Kasy i drukarki fiskalne

Posnet


Kontakt
info@zlatkoimpex.pl
tel. kom.: +48 662 232 845, +48 575 550 307


Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są w godz.:
9.00 - 17.00
Dojazd serwisanta w godz.:
8.00 - 16.00[b]

 
góra ^

Formularz Zlatkoimpex Formularz kontaktowy
Wyślij pytanie bezpośrednio ze strony »

 

Zlatkoimpex Kontakty Kontakty
Zlatkoimpex Sp. z o.o.
ul. Szeptyckiego 10
44-240 Żory
woj. Śląskie
tel./fax: 032 43 45 686
tel./fax: 032 43 52 233
sprzedaż: info@zlatkoimpex.pl
internet: www.zlatkoimpex.pl

 

Zlatkoimpex Partnerzy Partnerzy
kliknij aby przejść do systemu partnerskiego