Wdrażamy kompletne systemy sprzedaży dla sklepów spożywczych i gastronomii, a także systemy handlowo-magazynowe dla sprzedaży detalicznej i hurtowej. Cechą charakterystyczną naszych rozwiązań jest ergonomia i niezawodność w każdych warunkach.
Od ponad 20 lat jesteśmy stałym i zaufanym dostawcą rozwiązań dla średnich i dużych firm oraz instytucji państwowych w zakresie techniki biurowej. Wdrażamy nowoczesne systemy biurowe tj. cyfrowe kserokopiarki i faksy, telefony systemowe i centralki telefoniczne.
Opieka informatyczna firm. Komputery nowe i poleasingowe renomowanych firm DELL, HP, IBM. Tworzymy sieci komputerowe dla firm i domu.
Naprawa i konserwacja kserokopiarek, drukarek laserowych i faksów. Konserwacja i modernizacja systemów teleinformatycznych i biurowych.

Kserokopiarki,Kasy fiskalne Katalog produktów
Materiały eksploatacyjne

Zlatkoipex newsletter Newsletter
Jeśli na bieżąco chcesz być informowa-
na/y o nowościach, promocjach itp. wpisz swój adres e-mail.
Twój e-mail:

 

Polecamy Kserokopiarki O sklepie
Internetowy Sklep Zlatkoimpex.pl

Dostępność:

Sklep Zlatkoimpex powstał z myślą o ludziach, którzy cenią sobie czas. Kupować można u nas bez ograniczeń w dzień, lub w nocy, wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu.

Oferta:

Bogata oferta pomoże wybrać najlepsze i najtańsze produkty na rynku. Poprzez ciągłe poszerzanie oferty mamy nadzieję, że każdy kto prowadzi swój biznes, czy zarządza dużym przedsiębiorstwem znajdzie tu produkty, które zrewolucjonizują wydajność pracy. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy urządzeń biurowych znajdują się urządzenia fiskalne, sklepowe, komputery, materiały eksploatacyjne oraz artykuły papiernicze. Zaletą jest elastyczność naszej oferty, jeżeli jakiegoś towaru nie ma w cenniku, zapytaj, a my z pewnością znajdziemy go dla Ciebie. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddajemy wieloletnią wiedzę ekspertów z zakresu techniki biurowej.

Transport:

Towary dostarczane są na życzenie Klienta drogą pocztową, przesyłką kurierską lub istnieje możliwość odbioru osobistego.

Płatności:

Zadowolenie Klienta jest naszym głównym celem, dlatego też Klient może zapłacić u nas w momencie odbioru towaru lub przelewem na wskazane konto.

Współpraca:

Zapraszamy do współpracy po zapoznaniu się z regulaminem. Oferta przeznaczona jest głównie dla odbiorców z województwa śląskiego, choć na pewno odpowiemy na wszelkie zapytania z innych regionów.

Zapraszamy
Zespół Zlatkoimpex.pl

 
góra ^

Formularz Zlatkoimpex Formularz kontaktowy
Wyślij pytanie bezpośrednio ze strony »

 

Zlatkoimpex Kontakty Kontakty
Zlatkoimpex Sp. z o.o.
ul. Szeptyckiego 10
44-240 Żory
woj. Śląskie
tel./fax: 032 43 45 686
tel./fax: 032 43 52 233
sprzedaż: info@zlatkoimpex.pl
internet: www.zlatkoimpex.pl

 

Zlatkoimpex Partnerzy Partnerzy
kliknij aby przejść do systemu partnerskiego